neljapäev, 17. september 2009

Müsteerium

Kui Sul pole küllalt enesekindlust, et enda vaateid avalikustada, muutub Su elu halliks.
Ükski inimene ei eksisteeri üksinda. Igaüks vajab kedagi enda kõrvale, et tunda end täielikuna.
Selleks võib osutada halvimal juhul keegi, kes hakkab dikteerima kogu Su elukäiku- Su teod, mõtted ja ka suhted olenevad sellest, kuidas need sobituvad tema reeglitega. Kui rikud reegleid, on karistus range- jääd üksi.
Lähed kellegagi tülli, lähed tülli ka kõigi nendega, kellega too teine läbi käib. Miks topivad inimesed alalõpmata oma nina sinna kuhu vaja pole? Igaüks võiks oma rida ajada. Aga palju palutud. Kas enda elu tundub Teile liiga ebahuvitav, et on vajadus tungida võõrasse stseeni?
Kui tahad teha midagi teisiti, just nii nagu Sulle meeldib, ONGI see vaid Sinu mure. Teiste arvamus pole oluline, seni kuni see mis teed, pakub sulle naudingut ega karda riskida ja käia oma teed. Keegi teine ei saa elada Sinu elu. Su kehas on vaid üks hing, mitte mitu. Sa elad ju vaid korra. Kõik teised tuhisevad Sinust mööda, mõni harva riivab Sind. Ei ole mõtet kelleltki käest haarata, ei hoia ta Sind ju nii tugevalt, et võiksid kartmatult tundmatusse sammuda. Tuulesuund on muutlik. Tuleb ise oma tee valida, muidu teevad valiku teised!

0 kommentaari:

 

Reach for the stars... As high you can go! Template by Ipietoon Cute Blog Design

Blogger Templates