neljapäev, 22. oktoober 2009

Onu Kohtumõistja


Kes andis Teile õiguse kritiseerida täiesti võõrast inimest? Kedagi, keda Te isiklikult ei tunne ja kelle elust pole Teil aimugi. Muidugi, kõigile ei saagi meeldida, kuid miks lähed Sa torkima tundmatut? Luba ma ütlen üht, kallis külaline, ega Sinagi parem pole! Enne, kui viskad paar halvustavat fraasi kellegi teise suunas, vaata ikka ennast ka natuke.
Raha võimaldab meile nii mõndagi. Soetada kalleid firmariideid, külastada ilusalonge jms. See kingib perfektse välimus, kuid kas see ongi kõik mida hinnatakse? Et kõik oleksid üksteise koopiad? Sisutud? "Ära hinda raamatut kaante järgi."
Niisiis, enne kui hakkate ennatlikke järeldusi tegema ja teisi halvustama, mõelge, kas olete ise paremad. Ja kui tahategi kedagi maha teha, valige selleks keegi, keda Te isiklikult tunnete, sest ainult selle inimese külgi tunnete kõige praemini, et üldse võiks midagi öelda.
Esmalt tuleb üldse kedagi isiklikult ja ka paremini tundma õppida, kui sõprade/sõbrannadega kedagi laita. Eks teiste üle on alati parem naerda. Proovige aga sellest mõnu tunda, kui Teie enda üle irvitatakse! Magus, magus, nii magus!

0 kommentaari:

 

Reach for the stars... As high you can go! Template by Ipietoon Cute Blog Design

Blogger Templates