esmaspäev, 28. märts 2011

Filmid, filmid!

Eile käisime kinos Rapuntselit (Tangled) vaatamas. Üsna huvitav, nalja sai ikka ka.

Rapuntseli treiler:


No, mina ei tea mis siin Eestimaal toimub. Ilm on ikka endiselt sassis, mingit kevadet pole! Vahepeal muidugi, seda ka vaid mõneks ajaks, näitab päike end, kuid enamjaolt on hirmus tuul ning sajab lund, rahet. Eile ka, kui kinno läksime, tuiskas teedelt lükatud lumevallidelt lund autoteele. Ja enne just käisingi natuke lund lükkamas (Y).

Nii, aga täna siis.
Kuna midagi teha nagunii pole, vaatasin viimaks ühe õuduka ära, kuna pole jupp aega õudukaid vaadanud ja samas selle filmi kätte saamine oli ka tükk tegu. Nädal aega tagasi sain Orvu (Orphan) tõmmatud.
Lühitutvustus:
Veel sündimata lapse traagiline kaotus on mõjunud laastavalt Kate'ile (Vera Farmiga) ja Johnile (Peter Sarsgaard), pannes proovile nende abielu ning Kate'i hapra vaimse tervise. Naist vaevavad pidevalt luupainajad ning deemonid ta minevikust. Üritades kodust elu normaliseerida, otsustab paar lapsendada tütre. Kohalikus lastekodus jääb neile kohe silma väike Esther, 10-aastane andekas tüdruk, kes armastab mängida omaette. Ent peaaegu kohe, kui nad on tüdruku perekonda vastu võtnud, leiab aset rida murettekitavaid ja seletamatuid sündmusi, mis paneb Kate'i mõtlema, et Estheriga ei ole kõik korras. Et see pealtnäha ingellik tüdrukutirts pole see, kellena paistab. Olles mures oma pere turvalisuse pärast, püüab Kate panna Johni ja kõiki teisi vaatama Estheri armsa maski taha. Aga keegi ei võta ta hoiatusi kuulda, kuni võib olla juba liiga hilja... kõigi jaoks.


Minu jaoks on muutunud õudusfilmid pigem põnevusfilmiks, kus jälgin, millal keegi avastab, mis ümberringi tegelikult toimub. Jajah, muidugi on õudukas võikaid stseene, kuid siiski, põnevus tapab! :D
Orvu kohta veel, et algul ei suutnud ma mõitsa, kuidas üks väike 9-aastane tüdruk saab nii jubedaid asju korda saata. AGA lõpu poole selgub tõde.

0 kommentaari:

 

Reach for the stars... As high you can go! Template by Ipietoon Cute Blog Design

Blogger Templates