reede, 26. august 2011

Eesti mehe õudus- tema naine!


Tundub, et naisele on meest vaja selleks, et oleks lihtsalt keegi, kelle kallal võtta iga asja pärast, oma paha tuju välja elada või siis lihtsalt igavust peletada. Eriti ohtlikuks kisub asi siis, kui naine kodus istub päevad läbi või veel hullem, kui peab päevad läbi üksi lapsega tegelema ning töölt tulnud väsinud mees vaid sööb kõhu täis ja lesib diivanil kuni uinumiseni.

Muidugi, kui Teil on laps, peavad mõlemad võrdselt aega leidma temaga tegelemiseks ja mitte iga nädalavahetusel kuskile peole põgenema, et sellest õudusest pääseda. Aga kas tõesti on muutunud pereelu õudusunenäoks?

Ilmselt mitte, põhjus peitub muidu särasilmses naisukeses, kes muudab ka kõige tühisemad asjad liialt tõsisteks vigadeks. Nii juhtubki see, mis muutub juba harjumuseks, et iga juhtum, absoluutselt iga pisiasi,  nõuab häälekat sõnavõttu. Selline asi ei saa ju kaua kesta. Või kestab ainult sellepärast, et on selline harjumus? Mehed mõtlevad hirmuga koju naastes, et nii, see ja see asi, nagunii saan pragada. Niimoodi ei ole võimalik normaalselt elada- pidevad hirmus, alaväärsuses.

Naistele meeldib vinguda, hädaldada, õpetada, kuid vahel kipub see kõik üle piiri minema, ülemõistuse haiglaseks! Isegi kui alguses tahetakse vaid head võib see pikema perspektiivis kujuneda psüühikat häirivaks.

Võtkem asju mõistlikult, tasa ja targu, mõelda rahulikult iga samm läbi, leida kompromisse. Mis kõige tähtsam, jääda rahulikuks, ükskõik kui hull ka olukord poleks. Keegi peab ju rahulikuks jääma, muidu väljub kõik kontrolli alt ja siis ei pruugi miski lõppeda nii nagu esialgu soovisime.


2 kommentaari:

Yvana ütles ...

panen sulle like'i:D

Ka ütles ...

Mis pärast ja ei tea küll kuhu kohta? xD

 

Reach for the stars... As high you can go! Template by Ipietoon Cute Blog Design

Blogger Templates