pühapäev, 13. november 2011

Lihtsalt täiuslik

Hetkel loen sellist raamatut nagu "Lihtsalt täiuslik" autoriks Julie Ortolon.

Maddy, Christine ja Amy on elevil, et nende kolledžiaegne toakaaslane on kirjutanud menuki «Kuidas elada täiuslikku elu», kuni taipavad, et ta on kasutanud neid näidetena, kuidas naised lasevad saatusel oma elu tuksi keerata. Kõige hullem lugu on see, et osaliselt on see nagu isegi õige. Koos lepitakse kokku: neil on üks aasta oma hirmudega võitlemiseks – ja nii õnnestub neil ehk preili Täiuslikkusele ninanips teha!
EMO-s töötamiseks peab olema vintske, kuid doktor Christine Ashtonil ei jätku julgust suusaliftiga mäkke sõita. Tema väljakutseks on panna alla suusad ning ületada oma kõrgusekartus. Kuid suuremaks väljakutseks osutub, kuidas panna vastu seksikale suusainstruktorile, kelle ta sõbrad on talle mitte sobivaks kuulutanud.
Alec Hunter on enamat kui pelgalt lõbu armastav võluja ega sarnane sugugi ärakasutajate, luuserite ja muidusööjatega. Aidanud lumelaudurite võistlusel vigastanut, armuvad mõlemad kõrvuni, nii et nende suhte kuumus võiks lausa mägedelt lume sulatada.
Kõik on parimas korras, kuni Christine peab seisma silmitsi hoopis teistsuguse hirmuga ning valima kodus ootava unistuste töö ja Colorados elava unistuste mehe vahel.

Esimene osa on mul loetud ning mulle meeldib seegi raamat. Põnev on ja kohati saab nalja ka. Vahel on hea oma vaimu turgutada ja sukelduda teise maailma.

"Kui mehed hakkavad naiste kohta nõu andma, kisub asi alati lõbusaks. Just nagu juhiks pime pimedat."

 "Pealegi on palju lahedam mängida kellegi teise lastega ja anda nad siis tagasi vanematele niipea, kui on vaja mähkmeid vahetada."

"Ja kui inimesed teineteist armastavad, siis teevad nad seda. Nad püüavad kõigest väest kokku jääda. Nad ei anna alla ega kõnni minema ega ütle "Nojah." Nad leiavad viisi, kuidas kõik paika saada."

"Täiusliku elu võti peitub selles, et tuleb elada elu, mis on just sulle täiuslik."

0 kommentaari:

 

Reach for the stars... As high you can go! Template by Ipietoon Cute Blog Design

Blogger Templates