laupäev, 11. veebruar 2012

In time

Ma tahaks öelda, et ma igatsen nii palju asju, inimesi, tegevusi. Mu mõtted on hetkel peas väga laiali. Jälle selline imelik periood mu elus.

Tahaks lihtsalt nautida seda kõike, mida võiks teha.

Kahtlused kummitavad samuti mu peas. Kas see tehtud otsus on ikka õige? Kindlasti on see mõneti väga õige otsus, kuid kas ka pikemas perspektiivis?

Olgu... See selleks.

Vaatasime täna filmi "Laenatud aeg" ("In time"), mis osutus üllatavalt huvitavaks, vähemalt minu jaoks. Mõtlesin küll, et on ilmselt midagi igavat, aga ei.

Žanr: Ulme, Thriller, Krimi
Osades: Justin Timberlake, Amanda SeyfriedKujutage ette maailma mitte just kõige kaugemas tulevikus, kus inimkond on jõudnud sinnamaani, et inimesed vananevad üksnes 25nda eluaastani ning seejärel vananemisprotsess peatub. Seejärel lähevad aga asjalood sootuks keerulisemateks ning karmimateks... Nimelt on maailmast saanud koht, kus aeg on sõna otseses mõttes raha. Igale inimesele antakse pärast 25. eluaasta täitumist kindel arv tunde ja minuteid ning kui need nulli jõuavad, siis inimene lihtsalt sureb. Samas tuleb iga toote ja teenuse eest neid samu minuteid välja käia... Suurem osa inimestest vireleb ja teeb mida iganes, et endale loetud ja ülimalt väärtuslikke eluminuteid leida, laenata, lunida või siis varastada. Selle maailma rikkad ja ilusad võivad aga elada igavesti...

0 kommentaari:

 

Reach for the stars... As high you can go! Template by Ipietoon Cute Blog Design

Blogger Templates